Кингсајз Машки Големи И Високи Пижами Дневна Шорцеви Пижами Дното
Неодамнешно

Кингсајз Машки Големи И Високи Пижами Дневна Шорцеви Пижами Дното

DEN 0.33

Това е достапна

Машки Голем џеб за печ за грб 100% Памучна Машина за Перење; увезено Големо инсем 10 " Висок инсем 12". За брендот : Кралската Големина е посветена на стилот и удобноста на големото ставање на неговите потреби, грижи и леснотија на користење пред се друго. Горди сме што се нарекуваме еден и единствен голем заден џеб. 100% памук. Машина за перење; увезени.

Основните својства

Додатоци на производот