Боја Сончоглед Боја Притисни Повлечете Врата Знак Винил Налепници Продавница
Неодамнешно

Боја Сончоглед Боја Притисни Повлечете Врата Знак Винил Налепници Продавница

DEN 255.84

Това е достапна

Големина : дијаметар 10см (4инч) има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците класификација : Налепници Карактеристика : -дизајн во Форма на Срце.- квалитетни винилни материјали : отпорни на влага, отпорни на притисок и анти-масло.- Едноставен процес на инсталација.- Лесно се отстранува без оштетување на површините.- Продадени 8 Парчиња во собата .- Совршено се применуваат на поголемиот дел од рамни површини, како што се метал, ѕид, стакло, возила, мотоцикли, за создавање на вашиот уникатен стил декорација. - Добра употреба во лаптоп, куфер, тетратка или датотеки за додавање специјални и нови функции. Материјал : квалитетен винил материјал количина на пакет : 4 х налепници за влечење, 4 х налепници за притискање овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Боја Сончоглед Боја Притисни Повлечете Врата Знак Винил Налепници Продавница.

Основните својства

Додатоци на производот