Женски Шорцеви Женски Летни Глуварчиња Печатење Памучни Ленени Панталони Со Висок Струк Плус Шорцеви Со Големина Џеб За Вежбање На Плажа Џебни Панталони Со Пет То?
Неодамнешно

Женски Шорцеви Женски Летни Глуварчиња Печатење Памучни Ленени Панталони Со Висок Струк Плус Шорцеви Со Големина Џеб За Вежбање

DEN 0.67

Това е достапна

Големина : С Половината : 68-83см/26,77-32,68" колк : 95см/37,40" Должина : 55см/21,65" Големина : М Половината : 73-88см/28,74-34,65" Колк : 100см/39,37" Должина : 56см/22,05" Големина : Л Половината : 78-93см/30,71-36,61" колк : 105см/41,34" должина : 57см/22,44" големина : xl Половината : 83-98см/32,68-38,58" колк : 110см/43,31" должина : 58см/22,83" големина : ххл половината : 88-103см/34,65-40,55" колк : 115см/45.28" должина : 59см/23.23" големина : Хххл половината : 93-108см/36.61-42.52" Колк : 120см/47.24" должина : 60см/23.62" големина : ххххл половината : 98-113см/38.58-44.49" колк : 125см/49.21" должина : 61cm/24.02" големина : xxxxl половината : 103-118cm/40.55-46.46" Колк : 130cm/51.18" должина : 62cm/24.41" Жените лето глуварче печати висок струк памук лен панталони плус големина шорцеви лажење Плажа Тренингот Џеб дневна пет точка панталони карактеристики : материјал е Направен Од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење и многу погоден за носење на Кожата во лето!€Карактеристики}Еластичен струк, Цветен Принт,Висок Струк,Глуварче,два странични џебови, лабав и секојдневен стил. ① Стилот и модата ве прават попривлечни. Печатење на денот на независноста погоден за одмор. ●Прилики за секојдневно носење, спорт, релаксација и одмор дома, или може да се носи на банкети итн. ①Измијте ги ленените Панталони За Жени Рачно перење или машинско перење,закачете се на суво на воздух,не избелувајте. Пол : Тип На Женска Шема : Повод За Почва : Обична Дебелина : Стандарден Материјал : Полиестерска Сезона : Четири Сезони што добивате : 1 Компјутер Женски Шорцеви Мека, еластична и лесна ткаенина,супер удобна за носење во жешкото лето. Натпревар : шорцеви за жени лето повик. Спарете Со Кроп Топ, Резервоар, Секојдневни Маици, Елек, Блузи или какви било врвови. Изгледа слатко со слаба маичка и вашите омилени патики!. Повод : погоден за секојдневен, секојдневен живот, носење на училиште, шопинг, одмор, одмор, плажа, забава и многу прилики. Никогаш не излегувајте од мода. женски шорцеви. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам . Секојдневно Направено Подобро : Ги Слушаме Повратните Информации Од Клиентите И Го Дотеруваме Секој Детал За Да Обезбедиме Квалитет,Вклопување И Удобност.

Основните својства

Додатоци на производот