Немам Поим Што Правам Фрли Перница Случаи Дома Декор Пријатна Перница Покрива За Кревет Троседот Автомобил Подароци
Неодамнешно

Немам Поим Што Правам Фрли Перница Случаи Дома Декор Пријатна Перница Покрива За Кревет Троседот Автомобил Подароци

DEN 255.84

Това е достапна

?Оваа футрола за перници е практичен и убав украс кој додава боја и стил за фрлање перници и обезбедува дополнителна заштита и удобност. Убава форма, удобен материјал, лесен за чистење, е исто така добар избор како подарок. ?Големина и материјал : оваа кутија за перници е со димензии 18 на 18 инчи, што е совршено за повеќето перници. Изработен е од 100% полиестер и е мек и удобен. Шиење уредно, не е лесно да се отвори, не е лесно за деформација, не топка, многу издржлив. ?Исклучителен дизајн : Навлаките за Перници се добро изработени и печатени со висок квалитет за да се осигура дека бојата никогаш не избледува. Неговиот дизајн е извонреден и неговиот изглед е прекрасен. Обидете се да ја украсите вашата соба со навлаки за перници за да создадете добредојдена средина. ?Невидлив дизајн на патент : навлаката за перници доаѓа со нежен скриен патент кој не влијае на целокупнатаesетика. Непречено цртање и лесно расклопување. ?Лесно за чистење : може лесно да се вметне и отстрани од перницата за лесно чистење. Може да се мие рачно и нежно со машина и нема да се намали или избледи по миењето. ?Широк спектар на апликации : Навлаките за Перници се погодни за многу прилики : софа, кревет, канцеларија, дневна соба, спална соба, балкон, автомобил итн. да додадете елегантна атмосфера во вашиот дом или насекаде. Убаво дизајниран, тоа е исто така добар избор како подарок.

Основните својства

Додатоци на производот