Винил Налепници Налепници На Дедо Мраз Божиќ V-Водоотпорен-Се Применуваат На Сите Мазни Површини Затворен Надворешен Браник Ѕид На Тамблер Лаптоп Телефон Скејтбор
Неодамнешно

Винил Налепници Налепници На Дедо Мраз Божиќ V-Водоотпорен-Се Применуваат На Сите Мазни Површини Затворен Надворешен Браник

DEN 143.04

Това е достапна

100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака преку е-пошта) ќе се кредитираат 100% од почетната вредност на нарачката. Производ : дали има проблем со квалитетот на предметот што го нарачавте, ви недостасува ставка или ви е доставена погрешна ставка? Ние ќе го замениме предметот бесплатно на нашата следна испорака во вашата област, или кога производот ќе стане достапен. Цена : ние се гордееме со обезбедување квалитетни производи по фер и конкурентни цени. Ништо не прави посреќни од среќен клиент! ТАБЕЛА ЗА ГОЛЕМИНА НА НАЛЕПНИЦИ Налепници За Прозорци На Возила : препорачана големина 5-14". Варира во зависност од областа на возилото и поставеноста.Налепници за лаптоп : препорачана големина 3" - 6 "Ipad Или Таблет Налепници : препорачана големина 3" - 5 " Iphone Или Телефонски Налепници : е - препорачана големина 1,8" - 3" Налепници За Поштенско Сандаче : 6"W до 7"W во ширина. Варира во зависност од големината на поштенското сандаче. Пиво Кригла Налепници : 3 " до 4.5". Варира во зависност од големината на криглата за пиво. Пиење Стаклени Налепници : 1.8 " до 3.5". Варира во зависност од големината на стаклото. Кафе Кригла Налепници : 1.8 " до 3.5". Варира во зависност од големината на криглата. Вино Стакло Налепници : 1.8 " до 3.5". Варира во зависност од големината на стаклото. ПРЕПОРАЧУВАМЕ ДА ЈА ИЗМЕРИТЕ ПОВРШИНАТА НА АПЛИКАЦИЈАТА ПРЕД КУПУВАЊЕТО. За внатрешна употреба (не водоотпорен) 3.5 "х 5.8". МАТЕРИЈАЛ : Винил Со Врвен квалитет. Налепниците се добри и за двете : надворешни и за внатрешни апликации и ќе траат од 3 до 5 години. Нема јасна подлога или позадина, само уметнички дела. Водоотпорен винил квалитет кој се однесува на сите чисти суви површински гребнатини, дожд и сонце.

Основните својства

Додатоци на производот