& Л Мебел Жолт Бор Кенебункпорт Адирондак Чаир
Неодамнешно

& Л Мебел Жолт Бор Кенебункпорт Адирондак Чаир

DEN 1759.84

Това е достапна

Одморете се во вашиот двор со А опциите за боја доаѓаат во низа бои за избор; недовршената опција ви дава можност сами да го завршите столот во која било боја, дамка или заптивната смеса што ја сакате. Со различни бои за избор, можете да најдете совршен акцент за вашиот трем или двор. Опциите за дамки користат дамка на база на соја која е многу отпорна на временски услови, а обоените опции најдобро се чуваат во полу-покриен простор. За Природната Дамка Од Дрво На База На Соја ОД Коте : Во Согласност СО LEED (неопасен, незапалив, материјал со ниска емисија, обновлив ресурс, рециклирана содржина) Практично без мирис и брзо сушење отпорна НА УВ и без мрсна технологија Што Продира во филмовите што ги зачувува И штити Димензиите : 36l x 33 Wx 38 H in. Изработен од цврст Јужен Жолт Бор. Навалениот дизајн ви овозможува да возвратите и да се опуштите. Достапно во различни опции за завршна обработка. Исто така, достапни недовршени за дамка или сликање. Гордо произведено Во САД Од занаетчии Од Амиши.

Основните својства

Додатоци на производот