Патриотски Резервоар За Жени Црвена Бела И Кали - С Л ХЛ 2ХЛ Кали Графичка Маичка - Калифорнија Сад Државна Маичка Врвен Подарок
Неодамнешно

Патриотски Резервоар За Жени Црвена Бела И Кали - С Л ХЛ 2ХЛ Кали Графичка Маичка - Калифорнија Сад Државна Маичка Врвен Подарок

DEN 1.33

Това е достапна

Кул Калифорнија Резервоарот Врвот Жените Црвено Бело со користење на фино квалитет бледнеат отпорни мастила и најновите техники за печатење кои обезбедуваат долготрајни и живописни заврши. Информации за големината : S, M, L, XL, 2 XL. ве Молиме проверете ја нашата табела со големини за да ги видите деталите за нашите големини и изберете соодветно за себе или за вашите најблиски. Ве молиме имајте предвид дека нашите дизајни може да изгледаат помали во поголеми димензии.Оваа облека е машина за перење, издржлив, многу лесен за нега материјал. Трендовски и модерен – Уникатен и стилски, оваа кошула може да се носи во секоја пригода. Брзо и лесно се мие, спасете се од сите проблеми и пари што одат во хемиско чистење или миење со рака! Едноставно фрлете го во машината за перење неколку минути и чувајте го во плакарот до следниот пат кога ќе го носите. Калифорнија Тенкови Женска Облека Летна Маичка Црвена Бела И Кали Смешна Калифорнија Република Смешни Маици Кали Сад Графички Врв Сад Државни Тенкови Топ Сонце Графички Тенкови Палми Кул Резервоар Топ Лето Партија Западна Сад Летна Сезона Женски Резервоар Калифорнија Резервоар За Жени Возрасни Подарок Кошула Отворено Маица Океан Плажа Партија Колекција Возрасни Подарок Маица За Жени Блузи Дами Графички Ракави Кошула.

Основните својства

Додатоци на производот