Луксузна Метална Уметност Империјата Од Џонатан Лам, Метална Ѕидна Уметност, 24 х36
Неодамнешно

Луксузна Метална Уметност Империјата Од Џонатан Лам, Метална Ѕидна Уметност, 24 х36

DEN 1.33

Това е достапна

Империјата " од Џонатан Лам Со импресивна биографија која вклучува работа со Игри На Гугл, Сони и Немири, Џонатан лам моментално работи за Убисофт како концепт и маркетинг уметник. Во слободното време, тој ги создава своите фасцинантни дигитални слики базирани на видео игри и концептна уметност. Чест ни е да ја донесеме неговата уникатна колекција која ќе ги задоволи гејмерите и љубителите на уметноста насекаде.Луксузната Метална Уметност е горда што ви ги нуди нашите луксузни метални отпечатоци. Овие отпечатоци носат најуникатна вредност во вашиот дом со користење на најквалитетни слики отпечатени на сјаен метал. Металната ѕидна уметност дава навистина изразен сјај и лесна игра што ќе ги заслепи вашите гости и ќе создаде изјава во вашиот дом или канцеларија. Покрај itsетските придобивки, нашите метални отпечатоци се отпорни на влага, отпорни на штипкање, издржливи и може да се исчистат со благи производи за чистење во домаќинството. Овие практични карактеристики ја прават уметноста на металниот ѕид одлична за домови и бизниси со голем сообраќај. Димензии : 24.0"W x 0.13"L x 36.0"H висококвалитетна ѕидна уметност отпечатена на метал. Непорозната површина лесно се чисти. Алуминиумот не ' рѓосува или ја апсорбира влагата и е непропустлив за УВ зраците. Современ начин за додавање декор во вашиот дом. Сите големини доаѓаат подготвени да висат. Официјално Лиценциран Дигитален Печатење. Вашето купување го поддржува уметникот. Димензии : 24.0 "W x 0.13"L x 36.0" H. Направени Во САД.

Основните својства

Додатоци на производот