Норвешка Штит Лепенка
Неодамнешно

Норвешка Штит Лепенка

DEN 175.20

Това е достапна

Нашите штитни закрпи го прикажуваат знамето на секоја земја под името и може да се шијат или пеглаат. Вистинската големина е приближно 2,5 " х 2,75". Норвешка Штит Закрпи Штит Закрпи. 2.5 "х 2.75". Светски Нации.

Основните својства

Додатоци на производот