Обични Женски Плус Еднобојни Сплит Полите Врвови Со Кратки Ракави 1xl Зелена
Неодамнешно

Обични Женски Плус Еднобојни Сплит Полите Врвови Со Кратки Ракави 1xl Зелена

DEN 297.44

Това е достапна

Темно Зелена Секојдневна Обична Плус Големина Маици плус Облека Плус Големина Маици големина и Вклопување(инч)Должина На ракавот Во сад Биста Рамо Должина На Бицепс Манжетна 12 0 XL 9.2 44.1 17.1 17.1 14.8 14.2 14 1 XL 9.4 46.5 17.7 15.7 15 16 2 XL 9.7 48.8 18.3 16.7 15.7 18 3xl 9.9 51.2 18.9 17.7 16.5 20 4xl 10.2 53.5 19.5 18.7 17.3 22 5xl 10.4 55.9 20.1 19.7 18.1 . Дизајн-Секојдневен дизајн, трендовски и елегантен. Лесно Се Крие Стомакот,Дише и Вграден, Лесно Се Покажува Вашата Совршена Фигура.Совршено носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима. Повод-Погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави, клубови и состаноци. Ќе добиете многу комплименти кога ќе ја носите оваа кошула. Ве молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред да нарачате Пол : Жени, Жени, Женски, Дами, Дама. Боја : Темно Зелена. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Обичен. Детали : Сплит. Деколте : Кружен Врат. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип На Ракав : Обичен Ракав. Облик На Полите : Пресек. Должина : Долго. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Средно Истегнување. Материјал : Полиестер. Состав : 5% Еластан. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Обични Женски Плус Еднобојни Сплит Полите Врвови Со Кратки Ракави 1xl (14) Зелена. Жените Плус Облека Плус Големина Маици Зелена 1xl_us големина (14). Повод-Погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави, клубови и состаноци. Ќе добиете многу комплименти кога ќе ја носите оваа кошула. Ви благодариме за покровителството и ви посакувам среќен шопинг!!!.

Основните својства

Додатоци на производот