Јаже За Вратоврски За Завеси На отворено, Вратоврски За Завеси Од Природно Памучно Јаже, Тешки Јажиња За Завеси За Густа Драперија, Рустикални Бохо Декоративни Врс?
Неодамнешно

Јаже За Вратоврски За Завеси На отворено, Вратоврски За Завеси Од Природно Памучно Јаже, Тешки Јажиња За Завеси За Густа Драперија,

DEN 1.00

Това е достапна

? Едноставен, Но Елегантен Дизајн : ова е стара школа лесна завеса вратоврска. Концептот е едноставен и работи како шарм. Тие се најудобните и добро ткаени вратоврски за завеси. Едноставен дизајн направи таква разлика во целокупниот изглед на завесата. Стилот на јажето е многу во моментов и исто така додава на домашен декор и дизајн. ? Совршена Големина : дијаметарот на топката е 2,75 инчи, должината на јажето е 25 инчи. Ако вашите завеси се тешки или дебели, ова јаже со вратоврска од природна памучна завеса ќе биде најдоброто решение. Без разлика дали вашиот дом е модерен или стил на земја, тоа ќе биде одлична декорација на завеси. . ? Разноврсна Употреба : Ова јаже за завеси е погодно за внатрешни и надворешни завеси, како што се двор белведер пергола кабана балкон надворешни вратоврски за завеси, надвор за завеси на тремот, врски за камперски завеси, ланаи завеси за завеси, дневна соба спална соба канцеларија кујна бања туш завеси за држење итн. ? Лесен за употреба : можете да го користите без никакви алатки, без дупчење, без завртки и Без Инсталација нема потреба од куки за завеси. Ако го добиете, само закачете го нежно што може да ја освежи вашата завеса. Бидејќи не треба да дупчите дупки во ѕидот, слободното склопување може да заштеди многу време и да го заштити вашиот прекрасен ѕид.

Основните својства

Додатоци на производот