Надувување Надворешен Камп Перница Преклопен Пренослив Автомобил Перница За Спиење
Неодамнешно

Надувување Надворешен Камп Перница Преклопен Пренослив Автомобил Перница За Спиење

DEN 319.84

Това е достапна

Надувување На Отворено Кампување Перница Преклопен Пренослив Автомобил Авион Спиење Воздушно Перниче Мека Поддршка За Одмор На Главата За Патување Додаток. Функција : . Мека кожа-пријателска и еластична. Лесен за преклопување и носење. Двостран материјал : ПВЦ е мазен на предната страна и се собира на задната страна. Спецификација : . Тежина : 82гр. Димензија : по инфлацијата : 43*27см/16, 9Х10, 6ин. Материјал : пвц собирање. Боја : Сина, Сива. Забелешка : . Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Вклучени : . 1 Ксинфлација Перница Мека кожата-пријателски и еластична. Лесен за преклопување и носење. Двостран материјал : ПВЦ е мазен на предната страна и се собира на задната страна. Погоден за сите активности во затворени простории и на отворено. Убав и пријателски дизајн. Лесен за употреба. Боја : како што е прикажано.

Основните својства

Додатоци на производот