Христијанска Уметност Подароци Маска За Лице, Неверојатна Благодат
Неодамнешно

Христијанска Уметност Подароци Маска За Лице, Неверојатна Благодат

DEN 2.33

Това е достапна

Неверојатната Маска За Лице Со Сина Памучна Маска За Повеќекратна Употреба Ќе ве заштити додека ја споделувате причината за вашата вера со оние со кои се среќавате. Оваа маска за лице е прекрасна сина нијанса, со подеднакво убави бели букви и дизајнерски екран отпечатен на предната страна. Чувството, земено од класичната химна, Неверојатна Благодат, е стилизирано во нежна бела рамка нагласена со транспаренти и кадрици.Неверојатна Благодат Колку е сладок звукот. Мекиот материјал што дише што ја конструира оваа маска за лице гарантира дека ќе се чувствувате удобно додека ја носите. Со две прилагодливи јамки за уши, оваа маска лесно одговара на големини на лице за возрасни и тинејџери. На задната страна на маската, шарен цветен дизајн е отпечатен на бела позадина. Овде ќе најдете и џеб каде што можете да додадете филтер по ваш избор. . Оваа маска ќе го воодушеви наставникот по музика, директорот или членот на хорот или љубителот на химната во вашето семејство Светло сина позадина со бела печатена рамка за виткање и букви. Шарени цветни задниот панел. Памучна маска за лице. Еднократно Печатени на двете страни. Памучна мешавина. Центар цвест. 2 слоеви на ткаенина. Прилагодливи бели ушни јамки. Џеб за филтер (филтерот не е вклучен). Податлива жица за носот. Рачно миење и закачување суво. Одговара на тинејџери и возрасни. Големина на маска без јамки за уши : 9 "х 6" х 0,15 "(229 х 152 х 4 мм).

Основните својства

Додатоци на производот

Мали Шарки Бо
Неодамнешно
Мали Шарки Бо
Това е достапна
DEN 1018.56
ценето: