Женски Празник Печатење Дуксери Со Дуксери Со Долги Ракави Божиќно Дрво Снег Дедо Мраз Печатење Обичен Дуксер Трендовски Врвови За Пуловер
Неодамнешно

Женски Празник Печатење Дуксери Со Дуксери Со Долги Ракави Божиќно Дрво Снег Дедо Мраз Печатење Обичен Дуксер Трендовски Врвови

DEN 3.00

Това е достапна

Добредојдовте ВО ЈСКУМАР. Биенвенидо А ЈСКУМАР. Продаваме женска, машка и плус големина облека, како и породилна облека. Ако ви треба, ве молиме следете не. Можете да ја најдете вистинската облека за пролет, лето, fall и зима ВО ЈСКУМАР. Ви благодариме што застанавте - сите во убава, модерна, удобна облека која ќе ви помогне да се чувствувате сигурни и убави. Сезона : Пролет, Fall, Зима. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Блузаимаме внимателна услуга за клиенти и услуга по продажбата, со цел задоволство на клиентите и поддршка за размена и враќање на средствата во периодот на нарачка. МАТЕРИЈАЛ : оваа кошула е изработена од полиестер. Ткаенината е мека и нема значително да се намали во миењето. Ние користиме материјали за облека што апсорбираат пот, кои се особено удобни и дишат за носење и меки на допир. КАРАКТЕРИСТИКИ : фестивалски дуксери за жени, празнична графичка симпатична Кошула со долги ракави, врвови за забави. ПОВОД : Совршен За одмор носат, на отворено, работа, партија, божиќ, секојдневниот живот, празници, училиште, датира, спорт, кампување, студија итн. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Најдобар подарок за жени, мајка, тетка, баба, девојка, сопруга, сестра, пријатели, учителка. Ако ја сакате, подарете и го ова писмо графички печатење кошула врвот како подарок За Ноќта на Вештерките. ЗАБЕЛЕШКА : Ве Молиме, не ставајте го во машината за сушење, предложете рачно /машинско перење ладна вода, а не избелување на раката за сушење. Се трудиме најдобро да ви ги покажеме точните бои, но ве молиме љубезно прифатете некоја мала разлика во бојата предизвикана од различни монитори и светла.

Основните својства

Додатоци на производот