Цецеуар Клиренс Предмети За Домашна Валкана Облека Кошница За Складирање Живот Организирајте Валкана Облека Корпа За Складирање Преклопна Корпа За Перење Алишта
Неодамнешно

Цецеуар Клиренс Предмети За Домашна Валкана Облека Кошница За Складирање Живот Организирајте Валкана Облека Корпа За Складирање

DEN 431.84

Това е достапна

Валкана Облека Кошница За Складирање Живот Организирајте Валкана Облека Кошница За Складирање Преклопна Корпа За Перење Карактеристика : Име На Производот : Материјал За Корпа За Складирање : оксфорд боја на Производот : Жолта големина На Производот : 35х35х45см/13,78х13,78х17,72ин големина на Пакување : 35х35х1см/13,78х13,78х0, 39ин нето тежина : 0,16 кг/0,352 Фунти Бруто Тежина : 0,17 Кг/0,374 Фунти Опис : Склопувачки Дизајн : Корпата За Перење Може Лесно Да се Преклопи за Да Заштеди простор кога не се користи, идеална за студентски домови, кампери, апартмани, хотелска употреба, расадници за бебиња и помошна просторија.Широко Користена : корпата за перење има голем капацитет.Облека, постелнина и играчки во четири сезони може да бидат stored.It зафаќа мал простор и може ефикасно да се користи заштеда на простор.Дизајн што може да се преклопи можете да го преклопите кога не ви треба.Лесен за употреба : попречувачот за перење усвои склопувачки дизајн, опремен со рачки. тој е лесен и пренослив за користење,складирање и удобно движење.Материјал : овој производ е оксфорд надвор, јп водоотпорен слој внатре, исто така опремен со две рачки, издржлив. Вклучен пакет : 1 € Кошница За Складирање ова е многу добар производ за складирање. Може да складира некои од вашите работи. Нашиот дизајн е убав и боите лесно се разликуваат. Тоа е убав мал подарок за семејството,соседите,соучениците. Добар помошник е да ви помогне да соберете неуредни предмети и да ја направите околината околу вас почиста.

Основните својства

Додатоци на производот

Премиум на Сл.
Неодамнешно
Премиум на Сл.
Това е достапна
DEN 579.68
ценето: