Клиренс Фустан
Неодамнешно

Клиренс Фустан

DEN 1.00

Това е достапна

Женска Мода Секси Еднобоен Фустан Со Возбуда со Еднобојнопроверете ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. карактеристики : 1. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење2. Модерниот дизајн ве прави попривлечни, па можете да ја пуштите вашата мода и убавина пред вашето семејство и пријатели На Божиќ и да го покажете вашиот уникатен шарм3. Овој фустан е толку убав! Удобна ткаенина! Не го пропуштајте ова здолниште, мора да го носите.4. Погоден за забава, секојдневно и секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации За Производот.Погоден за : Женска Пригода : забава, секојдневен и секојдневен стил : Лежерна Облека : Вградена Дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно Миење Ладилник, закачување или сушење извинете, добив : фустан ОД 1 ПАРЧЕ Size Bust Waist Hip Length S90cm/35.43"76cm/29.92"96cm/37.80"113cm/44.49"M96cm/37.80"82cm/32.28"102cm/40.16"114cm/44.88"L102cm/40.16"88cm/34.65"108cm/42.52"115cm/45.28"XL108cm/42.52"94cm/37.01"114cm/44.88"116cm/45.67"XXL114cm/44.88"100cm/39.37"120cm/47.24"117cm/46.06"XXXL120cm/47.24"106cm/41.73"126cm/49.61"118cm/46.46" Size : SBust : 90cm/35.43"Waist : 76cm/29.92"Hip : 96cm/37.80"Length : 113cm/44.49"Size : MBust : 96cm/37.80"Waist : 82cm/32.28"Hip : 102cm/40.16"Length : 114cm/44.88"Size : LBust : 102cm/40.16"Waist : 88cm/34.65"Hip : 108cm/42.52"Length : 115cm/45.28"Size : XLBust : 108cm/42.52"Waist : 94cm/37.01"Hip : 114cm/44.88"Length : 116cm/45.67"Size : XXLBust : 114cm/44.88"Waist : 100cm/39.37"Hip : 120cm/47.24"Length : 117cm/46.06"Size : XXXLBust : 120cm/47.24"Waist : 106cm/41.73"Hip : 126cm/49.61"Length : 118cm/46.46" Табела Со Големини : Големина : С биста : 90см/35,43" Половината : 76см/29,92" Колк : 96см/37,80" Должина : 113см/44,49 "Големина : М Биста : 96см/37,80" ?Висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, лесен и удобен,парче, лесен за ставање, можете да го носите цел ден.Најдобар избор за вашата гардероба!. Прилика : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Достапно во повеќе бои. ???Не носете само вообичаена облека-додајте го овој врв во вашата кошничка денес!. женски врв; женски врвови; женски врвови; женски врвови; блузи за жени; врвови за жени; женски врвови; блузи за жени; женски врвови; женски врвови; женски врвови; женски врв; женски врв; женски врв; женски врвови; женски врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски блузи; женски блузи и блузи; резервоари за жени; обични врвови за жени; женски резервоар блузи; резервоар; памучни врвови за жени; дами блузи; женски резервоари.

Основните својства

Додатоци на производот