Скриен Лос Големи Рогови Решетка Бик Лос Крие Во Снег Прашина Мудрец Четка Диви Животни Природа Фотографија Фотографија Матирана Врамена Уметност Ѕид Декор 26х20
Неодамнешно

Скриен Лос Големи Рогови Решетка Бик Лос Крие Во Снег Прашина Мудрец Четка Диви Животни Природа Фотографија Фотографија Матирана

DEN 2.00

Това е достапна

Скриен Лос Големи Рогови Решетка Бик Лос Крие Во Снег Прашина Мудрец Четка Диви Животни Природата Фотографија Матирана Рамка Уметнички Ѕид Декор 26х20 Официјално лиценциран и професионално печатен во Остин Тексас користејќи премиум материјали и мастила. ФАБРИКА ЗА ЖИВО МЛЕКО-отпечатоците од ѕид Од животни се одлични за вашата дневна соба, трпезарија, дом, стан, канцеларија, бања, кујна или детска соба. Декор на ѕид од говеда за љубители на животни, љубители на крави, ентузијасти за животни, чувари на зоолошката градина, семејство или пријатели. Квалитетни ѕидни уметнички постери кои се уникатни фантастични идеи за подарок за роденден, годишнина, загревање на куќата, Божиќ или празник. Супериорен квалитет 26х20 инчен рамка (надворешни димензии) со 3 инчен широк душек и 18х12 (46х31 см) уметнички дела.Произведен во САД, овој врамен постер е составен рачно и внимателно спакуван за испорака. Целата врамена ѕидна уметност со подлога за постери вклучува густ акрилик што блокира УВ И цврста подлога за заштита на вашите уметнички отпечатоци од сончеви прозорци и додавање елеганција. Композитното обликување на дрво широко 1,5 инчи гарантира дека декорот на вашиот домашен ѕид никогаш не изгледал толку добро!. РАКА СОБРАНИ ЅИД УМЕТНОСТ. Ова врвно врамено и сплетено уметничко дело е внимателно составено рачно со еколошка еко-Сертифицирана дрвена рамка. Парење без киселина додадете стил и контраст на готовиот дел. Дебелиот акрилен плексиглас го штити отпечатокот од сончева светлина и прашина и нема да се скрши како стакло. ПЕЧАТЕНА ВО САД И ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНА-оваа врамена уметност е професионално отпечатена во САД на врвна хартија без киселина за висока colorетика во боја и години на уживање во вашето уметничко дело отпорно на избледување. Атрактивните слики доаѓаат од нашата огромна курирана колекција на официјално лиценцирани и дизајнирани уметнички отпечатоци. ЛЕСЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ МОДЕРЕН ДОМАШЕН ДЕКОР : Нашиот врамен принт прикажува убава и природна изработка која совршено се вклопува со секој простор и целосно додава акцент во секоја просторија. Овој врамен портрет или врамена уметност е обезбеден со ѕидни куки за лесна и без проблеми постапка за монтирање. Подигнете го изгледот на вашиот прекрасен дом со додавање на оваа одлична декорација во рамка или врамен постер и негувајте ја сценографијата што ја носи во вашите секојдневни активности.

Основните својства

Додатоци на производот