Странично Штипкање На Капачето На леќата + Држач За Капаче За Леќи + Nw Директна Крпа За Чистење Микрофибер За ОЛИМП ПЕНКАЛО Е-ПЛ7
Неодамнешно

Странично Штипкање На Капачето На леќата + Држач За Капаче За Леќи + Nw Директна Крпа За Чистење Микрофибер За ОЛИМП ПЕНКАЛО

DEN 0.67

Това е достапна

Оваа Ставка Вклучува : 1. Капа на објективот со / Странично Штипкање 2. Леќа Капа Чувар (Носителот) 3. Крпа за чистење микрофибер Капаче За Капаче Од Леќа Странично Штипкање (62мм) + Држач За Капаче За Леќи + Nw Директна Крпа За Чистење Микрофибер За ОЛИМП ПЕНКАЛО Е-ПЛ7.

Основните својства

Додатоци на производот