Господарот На Прстените Освојување-Победа-ДВД
Неодамнешно

Господарот На Прстените Освојување-Победа-ДВД

DEN 6399.84

Това е достапна

Господарот На Прстените Освојување Прозорци Клучни Карактеристики и Придобивки : Реномираната игра на бојното поле во фантастичен амбиент им овозможува на играчите да го изберат начинот на кој се борат, како воин, стрелец, волшебник или извидник во навалица и опсег на борба. Онлајн мултиплеер-изберете ја вашата верност потоа битка во 16-играч онлајн судири, или во 4-плеер ко-оп кампањи. Локален мултиплеер-сплит-екран со најмногу 4 играчи конкурентно или 2 играч ко - оп. масивната екипа на ликови и оружје додава голема длабочина на играта : херои, варги, ентови, олифаунти, пештерски тролови, Балрог, назгул, балисти и многу повеќе.

Основните својства

Додатоци на производот