Њут 20мл Заптивната Смеса Шприц Ниска Отпорност Еднократно Додаток Шредер Преста Вентил Велосипед Цевки Гума Заптивната Смеса Инјектор За Велосипед
Неодамнешно

Њут 20мл Заптивната Смеса Шприц Ниска Отпорност Еднократно Додаток Шредер Преста Вентил Велосипед Цевки Гума Заптивната Смеса

DEN 191.52

Това е достапна

Опис : По чистењето може да се користи многу пати, многу еколошки и лесен за одржување. Изгледот е транспарентен, така што јасно можете да ја видите преостанатата течност внатре.Сигурно, нашиот производ може да се користи за додавање заптивната смеса во гуми без цевки без валкање на гумите или рацете, и лесен е за ракување и удобен за use.It е направен од ПВЦ, е издржлив за употреба.Должината на производот е 15 сантиметри.Компатибилен со вентилот Шредер и Вентилот Преста, широка применливост, лесен за ракување, брз и удобен.Име на ставка : Шприцматеријал : Пвцкарактеристики : Антиоксидација, Висока Густина, Цврст. Капацитет : 20милилитеризирани Детали : Должина На Шприцот : 15сантиметар/5,91"(Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Силиконска Цевка. 1 х Млазницата . 1 х Шприц. 2 х Замена Дихтунзи За Шприцеви. 1 х Алатка За Отстранување На Јадрото На Вентилот По чистењето може да се користи многу пати, многу еколошки и лесен за одржување. Изгледот е транспарентен, така што јасно можете да ја видите преостанатата течност внатре. Сигурно, нашиот производ може да се користи за додавање заптивната смеса во гуми без цевки без валкање на гумите или рацете, и лесен е за ракување и удобен за употреба. Направен е од ПВЦ, издржлив е за употреба. Должината на производот е 15 см. Компатибилен со вентилот Шредер и Вентилот Преста, широка применливост, лесен за ракување, брз и удобен.

Основните својства

Додатоци на производот