Acdc-Моќност-Дуксер На Вратот На Екипажот-Голем
Неодамнешно

Acdc-Моќност-Дуксер На Вратот На Екипажот-Голем

DEN 3.33

Това е достапна

Унисекс возрасни 50% памук / 50% полиестер со долги ракави со повлекување. Покрај тоа што се 9,0 мл со број на конец 18/1, сите наши дуксери се претходно намалени со манжетни со двојни игли и за мажи и за жени. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.

Основните својства

Додатоци на производот