Флуоре Женски Врвови Женски Секојдневни Летни Врвови Цветни Принтови Маица Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Отпечатена Лабава Страна Сплит Туника Блуза
Неодамнешно

Флуоре Женски Врвови Женски Секојдневни Летни Врвови Цветни Принтови Маица Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Отпечатена Лабава

DEN 239.84

Това е достапна

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, Азиската Големина Е Премала, Тт Се Препорачува Да Купите Една Големина Нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С Биста : 93см/36.61" Ракав : 18.5 см/7.28 "Рамо : 38см/14.96 " Должина : 64см/25.20". Големина : М Биста : 98см/38,58" Ракав : 19,1 см/7,52" Рамо : 39,5 см/15,55 "Должина : 66см/25,98". Големина : L Биста : 103cm/40.55" Ракав : 19.7 cm/7.76 "Рамо : 41cm/16.14 " Должина : 68cm/26.77". Големина : XL Биста : 108cm/42.52" Ракав : 20.3 cm/7.99 "Рамо : 42.5 cm/16.73 "Должина : 70cm/27.56". Големина : XXL Биста : 115cm/45.28" Ракав : 20.9 cm/8.23 "Рамо : 44cm/17.32 " Должина : 72cm/28.35". Женски Обични Летни Врвови Цветни Маици Со Краток Ракав Со Тркалезен Врат Отпечатена Лабава Страна Сплит Туника Карактеристики На Блузата : ● Материјал●Изработен Од Полиестер, Мек материјал, лесен и дише, Одличен тактилен на вашата кожа. Совршен за претстојните летни денови.Queters ques овој секојдневен летен макси блузи опремен со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни отпечатоци, што ви дава чувство на, но исто така открива стабилно. врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство .●Стил € ова е краток блузи да се направи ќе се излади. V дизајнот на вратот ја истакнува вашата клучна коска. Прилично декоративно копче може совршено да ја покаже вашата личност. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура.®Натпревар●Класични разноврсни макси врвови од ками лесно се совпаѓаат со друга облека,палто,џемпер,јакна во aut/зима.Можете исто така многу лесно да го надополните со секоја комбинација на накит,сандали,потпетици,капа на плажа во пролет/лето.Задолжително за вашата гардероба.①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Опис : Сезона : Лето : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Должина На Ракавот : Тип На Шема На Кратки Ракави : Стил На Печатење : Модата, Каузалниот Пакет вклучуваат 1 ПАРЧИЊА Блуза Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Основните својства

Додатоци на производот