Војна На ѕвездите Момчиња Краток Ракав Кошула И Шорцеви Пижами Во Собата, Парче, Големини 4-12
Неодамнешно

Војна На ѕвездите Момчиња Краток Ракав Кошула И Шорцеви Пижами Во Собата, Парче, Големини 4-12

DEN 0.33

Това е достапна

Бебето Јода пристигна да заштеди време за спиење! Со пријатен меѓугалактички стил, Овој Дводелен Сет За Пижами "Војна На Ѕвездите" го одржува неговото чувство удобно и пријатно дење или ноќе. Лесниот врв и шорцевите се совршени за спиење или лежење и тој сигурно ќе го сака забавниот и шарен принт. Исклучиво на . Материјал : отпорен на Пламен 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот Вклучува : врв За пижами и панталони. Врвни карактеристики : контрастен екипаж; полу-опремени; кратки ракави; графички напред. Шорцеви карактеристики : стил на влечење; еластичен појас; целокупно печатење. - Војна На Ѕвездите, Сите Права Се Задржани. Војна На ѕвездите Бебе Јода Пижами Со Кратки Ракави Поставени За Момчиња.

Основните својства

Додатоци на производот