Inktastic Сакам Да Пораснам Да Бидам Хемичар Како Мојот Татко Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди
Неодамнешно

Inktastic Сакам Да Пораснам Да Бидам Хемичар Како Мојот Татко Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

DEN 1.67

Това е достапна

Сакам Да Пораснам Да Бидам Хемичар Како Татко Ми. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Inktastic Сакам Да Пораснам Да Бидам Хемичар Како Мојот Татко Новороденче Боди Со Кратки Ракави Унисекс Црвено Новороденче. Сакам Да Пораснам Да Бидам Хемичар Како Татко Ми. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. деца окупација идна кариера дете младина едно парче новороденче ползавец.

Основните својства

Додатоци на производот