Комбинезони За Жени Облечени Комбинезони Без Ракави Со Квадратен Врат Печатени Широки Џебови За Нозе Панталони Долги Панталони ПОРТОКАЛ XL
Неодамнешно

Комбинезони За Жени Облечени Комбинезони Без Ракави Со Квадратен Врат Печатени Широки Џебови За Нозе Панталони Долги Панталони

DEN 3.00

Това е достапна

женски комбинезони секојдневни, секојдневни комбинезони за жени,лабави комбинезони за жени,женски комбинезони и ромпери,костум за скокање, женски летен комбинезон,лабави ромпери за women.Нормално носете ја големината На сад за изглед на сликата на моделот.①Прилика : Ромпери и комбинезони за жени се погодни за секојдневниот Живот,излегување,вечер,забава,работа,одмор,одмор,плажа,облека за плажа,состаноци,шопинг,коктел,клубска облека или само секојдневна облека. Појавување : совршено е за совпаѓање со врвови на резервоари, врвови на цевки, маици, палта, приврзоци, ѓердани, јакни, патики, сандали, високи потпетици и капи на плажа за создавање мода и убав изглед во пролет ,fall, лето и зима. секојдневен лабав комбинезон, в комбинезон за вратот жени, ситни комбинезони за жени, плус големина ромпери за жени облечени,памучни комбинезони за жени,плус комбинезони со големина, женски комбинезони облечени.18" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 ПОЛОВИНАТА : 102СМ/40.комбинезони за жени секојдневен, женски комбинезон, комбинезони за жени,женски комбинезон,женски скокач,женски пуловер и ромпери,пуловер за жени,женски ромпери, секојдневни ромпери за жени.54" широки Комбинезони за НОЗЕ за ЖЕНИ ОБИЧНИ ЛАБАВИ КОМБИНЕЗОНИ БЕЗ ракави копче за ПЕЧАТЕЊЕ Долг Комбинезон За Ромпер Со Панталони Со џебови проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Препорачуваме со ладна вода.43" Колк : 122см/48.03" Должина : 128.88" колк : 146см/57.

Основните својства

Додатоци на производот