Дизајн на „Цветање лалиња на изгрејсонце“ Фотографија Метална wallидна уметност
Неодамнешно

Дизајн на „Цветање лалиња на изгрејсонце“ Фотографија Метална wallидна уметност

DEN 2.67

Това е достапна

Донесете современа апстракција во вашиот дом со оваа метална wallидна уметност. Достапно во неколку големини, ова снежно пејзаж метални уметнички дела го прави фокусна точка на секоја просторија или канцеларија. Обвивката со бел сјај обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија. 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Вклучени се загради и упатства за монтирање. Вода, оган и алуминиумски панели отпорни на HD. Лесно се чисти со микрофибер крпа.

Основните својства

Додатоци на производот