Класичен свежо зеленчук на д -р Прајгер, свежо зеленчук, Оз
Неодамнешно

Класичен свежо зеленчук на д -р Прајгер, свежо зеленчук, Оз

DEN 136.00

Това е достапна

Ароматична комбинација на зеленчук, лиснато зелена боја, квиноа и кафеав ориз. Класичните зеленчуци на д -р Прајгер се одличен извор на влакна спакувани со 11 типа зеленчук. Д -р Прајгерс Фудс Класичен свеж зеленчук хамбургери, 8 мл. (2 x 4 мл. Бургери).

Основните својства

Додатоци на производот