Bonobos Fielder Men and Big Men Tech Reece Jogger, до големина 3XL
Неодамнешно

Bonobos Fielder Men and Big Men Tech Reece Jogger, до големина 3XL

DEN 1.67

Това е достапна

Дожд или снег на хоризонтот? Нема проблем. Овие џогери со вода што отпуштаат од вода од филер ќе ве одржуваат како чисто како што изгледате. Сега со поштенски полите за флексибилност и спортски детали од странична лента. 78% полиестер, 16% рајон, 6% спандекс. Машинско миење ладно, со слични бои, измијте одделно, само нехлор, белило кога е потребно, паѓајте суво ниско, средно железо кога е потребно. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Атлетски. ИНСЕАМ : 30 "За средна големина. Скуба Техника Флејт ткаенина. Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Вода отфрла.

Основните својства

Додатоци на производот