Енергетска стоп предната Z еволуција керамички влошки на сопирачките 16-257
Неодамнешно

Енергетска стоп предната Z еволуција керамички влошки на сопирачките 16-257

DEN 2247.52

Това е достапна

Проверете ја компатибилноста со вашето возило кликнете Тогаш, Power Stop Z16 може да се пофали со уникатна градба во која има двојни треперувања поткрепени со гума до шест пати повеќе намалување на бучавата од обичните челични трепки. Ова помага да се осигурате дека уживате во сопирање без бучава во сите временски услови. Подлогата за сопирачката на сопирачката за напојување има вистинска керамичка формула со ниска прашина која ги одржува тркалата почиста и нема да ги истроши роторите за да уживате во долготрајна употреба. Покрај тоа, позитивната технологија на мувла спречува создавање на бактерии што инаку може да доведе до проблеми. Проверете ја компатибилноста со вашето возило кликнете овде.

Основните својства

Додатоци на производот