Ханкук Динапро МТ 305 70- П гума
Неодамнешно

Ханкук Динапро МТ 305 70- П гума

DEN 2.33

Това е достапна

Оф-теренска гума, Dynapro MT (RT05) на Ханкук нуди на сите сезонски перформанси на најтешките терени. Шајска шеза. Црн страничен allид. Засилен мерач на под-гасови ја зголеми трајноста на ременот и перформансите на управувачот за да се спречи надворешно оштетување.

Основните својства

Додатоци на производот