Tupleple Industries Bee Print Floral Model Bly Boлика Design Design Canvas wallидна уметност од Дафне Полсели
Неодамнешно

Tupleple Industries Bee Print Floral Model Bly Boлика Design Design Canvas wallидна уметност од Дафне Полсели

DEN 1.67

Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Основните својства

Додатоци на производот