Garanimals Baby & Toddler девојки Раглан маица со долг ракав, големини 12м-5Т
Неодамнешно

Garanimals Baby & Toddler девојки Раглан маица со долг ракав, големини 12м-5Т

DEN 311.84

Това е достапна

Од време на дремка до време на игра, таа е подготвена со овој симпатичен, удобен раглан ракав од гаранмали. Изработена во удобна ткаенина од памук, маица на оваа девојка со нејзините омилени шорцеви на Гаранималс и хеланки за симпатичен изглед од глава до одење. Екипаж. Долги ракави на Раглан. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Долга маица за ракави за девојчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Основните својства

Додатоци на производот