Stride Rite Марсел осветли патики
Неодамнешно

Stride Rite Марсел осветли патики

DEN 399.20

Това е достапна

За светли млади умови (со модна смисла да се совпаѓаат.) Светлината на рит-патеката на Рит е машината што може да се пее и целодневното носење со флексибилна надворешна плоча, удобна мемориска пена од пена и лесно затворање на кука и јамка. Подготвен јазик и јака за дополнителна удобност. Подградите за мрежи со антимикробно лекување го намалуваат мирисот. Двојно вклопување систем со отстранлив чорап. Целосно миење материјали. Мемориски пени подножје. Преголеми отвори за лесно. Прилагодливо затворање на кука и јамка со еластична чипка чипка. Анти-микробни облоги.

Основните својства

Додатоци на производот