Микрофибер за мажи Верно Фулард печати тенок фит кошула за фустан со долг ракав
Неодамнешно

Микрофибер за мажи Верно Фулард печати тенок фит кошула за фустан со долг ракав

DEN 2.33

Това е достапна

Верно модни машки микрофибер за печатење, тенок, фит кошули со долги ракави, имаат потенок исечен на половината. Фино ткаена микрофибер дава мазна рака и допир. Концизен и лесен, модерен и елегантен, удобен и практичен, оваа кошула е совршена за секоја облека, од канцеларија до викенд. Затегнете ја оваа кошула во пар костуми или пантолони за фустани за професионален изглед, или облечете ја со фармерки за повеќе случајно чувство. Оваа кошула може да направи да се чувствувате млади и убави однатре и надвор некогаш. Во секој случај, ќе го носите, ќе го сакате изгледот и стилот. Овие машки кошули се изработени од 100 проценти микрофибер ткаенина и стилизирани со тенок моден вклопување, ширење јака, долги затегнати ракави со три изби со изби, кабриолет со копче за барел, полите на кошули и без џеб. Овие машки кошули се машини што се перат.

Основните својства

Додатоци на производот