Скапоцени опашки ко-пилот водоотпорен кревет за кучиња, морнарица, голема, 36 L 27 W 5.5 H
Неодамнешно

Скапоцени опашки ко-пилот водоотпорен кревет за кучиња, морнарица, голема, 36 L 27 W 5.5 H

DEN 1055.84

Това е достапна

Совршен за дома, гајба, автомобил, задниот двор, покрај базенот и многу повеќе. Дополнителни цврсти и издржливи материјали марамчиња чисти и воздух се суши. Отпорен на вода, отпорен на мирис и отпорен на џвакање. Идеално за сите кучиња и особено добро за кученца и инконтинентни кучиња. Големиот копилот водоотпорен џвака отпорен на затворено отворено одете на кое било место домашно милениче со скапоцени опашки е 36 "L x 27" W x 5,5 "H. Полиестерска ткаенина со PU облога со контрастни цевки. Еко пријателски -" Од шише до кревет "Наше високо Кревети за полнење со мансарда се направени од рециклирани пластични шишиња. Дополнителен тежок и издржлив материјал. Вода, нарачка и отпорна на џвакање. Маши чисти и воздушни суши. Совршен за дома, гајба, автомобил, двор, покрај базенот и повеќе. Идеално за сите кучиња и особено добро за кученца и инконтинентни кучиња . Димензии на производот : 36 "x 27" x 5,5 ".

Основните својства

Додатоци на производот