Студената индустрија Панорамски далечни пасишта сини планински пејзажи со фотографии, завиткано од платно, печатена wallидна уметност, 48х20
Неодамнешно

Студената индустрија Панорамски далечни пасишта сини планински пејзажи со фотографии, завиткано од платно, печатена wallидна

DEN 1055.84

Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 48 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите во куќата мимаки печатачи, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : природа; Надвор; Панорамски; Сценографија; Пејзаж; Планински венец; Планина; Врвот. Дизајн до април Чавез.

Основните својства

Додатоци на производот