Дејвид Раган Акционен трки # FR8Auctions 1: Редовна фузија на Ford Ford Ford - без големина - нема големина
Неодамнешно

Дејвид Раган Акционен трки FR8Auctions 1: Редовна фузија на Ford Ford Ford - без големина - нема големина

DEN 879.84

Това е достапна

Во моментот кога ќе го видите овој Дејвид Раган 2018 #38 FR8 Auctions 1 : 24 Редовно боење на Ford Ford Ford, ќе знаете дека донесовте одлична одлука. Оваа колекција на акции за трки е совршен за еден страствен обожавател на Дејвид Раган како вас, кој едноставно не може да добие доволно од дејството на трките. Од шемата за боја на Дејвид Раган до прекрасните детали, колегите навивачи на НАСКАР ќе бидат завидливи што не ја зграпчија прво. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% метал од диекаст. Пластична шасија. Отворање на капачиња на покривот. Нет на прозорецот за ткаенини. Затворено стебло. Отворена аспиратор. Идентификациски број на умирање (DIN) видлив преку задниот прозорец. Целосно украсено. Детали за насликана шасија. Детален мотор.

Основните својства

Додатоци на производот