Девојки за девојчиња Дизни Девојки убавина и фустан од beверот, големини 12м-5Т
Неодамнешно

Девојки за девојчиња Дизни Девојки убавина и фустан од beверот, големини 12м-5Т

DEN 239.84

Това е достапна

Убаво те молам. Оваа убавина и фустан од astверот од Дизни е направена во мек, истегнат акрилик со лажички врат, детали за предната чипка и слоевито здолниште од лале. Совршено за да и ’донесе малку радост на нејзиниот ден. Стилизирајте го овој забавен фустан од Дизни со нејзините станови и омилените додатоци за коса за симпатичен изглед. Материјал : 100% акрилик; Тул : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : дво-тон; детали за предната чипка; слоевито здолниште со лале. Авторски права : © Дизни, сите права се задржани. Убавицата и astверот се облекуваат за девојче за дете од Дизни.

Основните својства

Додатоци на производот