килим на нуло -област, 3 '5', сива
Неодамнешно

килим на нуло -област, 3 '5', сива

DEN 464.00

Това е достапна

Направете го вашиот дом релаксирачка оаза со без стрес, лесна грижа, но сепак луксузно мека и убава килим. Овој килим може да се пофали со елегантен и софистициран изглед со својот лесно потресен изглед. Издржлив синтетички ткаење го прави доволно трајно да трае со наредните години. • Нулум Josephозефин потресен цветен медалјон подрач на површина • Машината направена • Направена во Кина • Материјал : 100% полиестер • Поддршка : Поликонтон што не е лизгање • Поставување : затворен • Препорачани простории : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна, бања.

Основните својства

Додатоци на производот