Изедначи санитација на розовата вода и нане, Флорит Оз
Неодамнешно

Изедначи санитација на розовата вода и нане, Флорит Оз

DEN 3.00

Това е достапна

Убива 99,99% од бактериите ** ефективни при елиминирање на 99,99% од многу вообичаени штетни бактерии и бактерии за дури 15 секунди. Повторуваната употреба е лесно да ги одржувате рацете чисти без разлика каде одите кога имате еднаков санитација на раката на Rosewater & Mint. Нашиот санитатор за рака доаѓа со прицврстувач за брадавици со брада, така што лесно се придава на приврзоци, чанти, јамки на ременот, ранци и многу повеќе. Земете неколку за вашиот автомобил, фиоката за работна маса и торбата за патувања, така што секогаш ќе имате удобен начин да ги санирате рацете. Одржувањето на рацете чисти е еден од најдобрите начини да се спречи ширењето на инфекцијата - затоа треба да соберете еднаков санитар за рачни розови и нане денес! Донесувањето на вистинските здравствени одлуки може да биде предизвик. Со целосен спектар на производи и едноставни решенија, еднаков ви овозможува да се грижите за вашето семејство со доверба. • Антисептик • Миризба на розова вода и нане • Убива 99,99% од бактерии за дури 15 секунди • со навлажнувачи • 62% етил алкохол • шише 1fl oz со прицврстувач за брадавица.

Основните својства

Додатоци на производот