Единствени поволни цени памучни абсорбенти кујнски крпи, 13 29 сини
Неодамнешно

Единствени поволни цени памучни абсорбенти кујнски крпи, 13 29 сини

DEN 246.24

Това е достапна

Карираните кујнски крпи се изработени од 100 % памук. Нашата кујнска крпа ќе ви даде меко допирање и има добра апсорпција. Совршено за вашиот дом и кујна. Може да добиете меко и удобно чувство. Нашата кујнска крпа е потрајна и омекне од другите, така што тие нема да ги изгребат вашите деликатни прибор за готвење, плочи и тави. Двострана дизајн, двојно чувство. Едната страна е газа што дише и лесна за сушење, и не е лесно за пената; Друга страна е долг кадифен Тери кој има силна апсорпција на вода, ручи текстура и мека рака. И виси дизајн на кука за лесно поставување и сушење. Машинско миење со ладна вода, нежен циклус, суво суво ниско. Не користете или омекнувачи на ткаенини бидејќи тоа ќе влијае на долговечноста и апсорпцијата на крпите. Поради разликата во снимањето и поставувањето на екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Варијабилноста од 3-5 мм е можна заради процесот на мерење. Ве молиме, внимателно потврдете дали ви е потребна големината пред да ја купите. Упатство за потекло : Увоз на датотека Содржина : 100% памук уникатни поволни цени 6-пакувања 100% абсорбентични кујнски крпи, 13 "x 29" сина материја : 100% памук. 13 x 13 ”(34 x 34 cm. Грејните кујнски крпи give даваат на вашата кујна убава декорација. Удобно и меко допирање, добра апсорпција. Двострана дизајн, двојно чувство. Земја на потекло : Увезен.

Основните својства

Додатоци на производот