Велигденска портокалова вратоврска боја 8,5 кадифен зајаче
Неодамнешно

Велигденска портокалова вратоврска боја 8,5 кадифен зајаче

DEN 478.08

Това е достапна

Секое светло и трендовски зајаче е дизајниран со ткаенини од врзани-диј и има акценти координирани во боја. 8,5 инчи во висина. Материјали 95 проценти полиестерски влакна и 5 проценти полистирен. Само чисто место. Големина : 8,5? H x 6? D X 6,5? W.

Основните својства

Додатоци на производот