Пријатели на фуреали, вртоглави танчери мајмуни
Неодамнешно

Пријатели на фуреали, вртоглави танчери мајмуни

DEN 255.84

Това е достапна

Span Style = "Fontweight Bold " Furreal пријатели Dizzy Dancers Monkeyspanget The Dizzy започна со оваа симпатична, вртење, вртење на мајмуни миленичиња Вашето милениче Матеилда има смешно лице и симпатична гулаб од крзно на врвот на главата, а итас лесен за правење Нејзиниот спин и вртење низ цело само прикачете го вашето домашно милениче на вклучената база на Twirlina Twirlina, вметнете го вклучениот додаток за вртоглави кабел и извлечете го брзо, а потоа гледајте како вашето смешно милениче почнува да се врти и да се врти побрзо да го извадите додатокот за вртоглави кабел , Колку побрзо, вашето милениче во матидада околу домашно милениче доаѓа со база на вртоглави Twirlina, картичка Twistina Tricks и додаток на вртоглави додатоци препорачани на возраст од 4 години и Aupsku : Toys GB007 FHFK6 K Furreal пријатели вртоглави танчери мајмуни мајмуни.

Основните својства

Додатоци на производот