Вестон дома Деклан 5-парчен мермерски мермер Топ златен метал рамка за јадење со сиви кожни столици од фау
Неодамнешно

Вестон дома Деклан 5-парчен мермерски мермер Топ златен метал рамка за јадење со сиви кожни столици од фау

DEN 2.33

Това е достапна

Претворете ја вашата кујна во гламурозно искуство за јадење со мермерниот врв на Деклан Фаукс и злато јадење поставена од Вестон Дома. Правоаголната маса нуди многу мазен простор за пријателите и семејството да се соберат дури и во најмалите простори. Столчињата вклучуваат кадифен ткаенина од пена и високи грбови, овозможувајќи ви да ги посетувате со часови без вирус. Овој сет за запирање на шоуто има златен финиш, мермер на мермер и седење со сива ткаенина за да се направи свеж, смел допир на кој било амбиент. Вклучува една (1) 48-инчна трпезариска маса и четири (4) столчиња за јадење. Златен метал финиш. Бела фаукс мермер таблета. Тапацир на сиви постелнина. Направени со метал, МДФ, хартија, пена и постелнина ткаенина. Димензии на табелата : 30 in. D x 48 in. W x 30 in. H. Под дозвола за табела : 26,82 in. Димензии на столот : 17,5 "W x 21.5" D X 36 "H. Димензии на седиштето : 17,5" W x 16.5 "D X 18 "H. Собрана поставена тежина : Потребно е собрание 90 lb. Бродови во две (2) кутии.

Основните својства

Додатоци на производот