Високиот пораст на жените во Авиа, ги леташе технолошките хеланки
Неодамнешно

Високиот пораст на жените во Авиа, ги леташе технолошките хеланки

DEN 480.00

Това е достапна

Повеќе од секојдневните хеланки, овие флексибилни технолошки хулахопки од Авиа се исечени од врвна ткаенина за перформанси со перформанси во кои има функција за дизајн на непречен допир и филијала. Тие се вашите хеланки за да работите надвор или да се дружат. Моделот е 5’10 ”и носи големина S. висока половината за целосно покривање. Должина на земјоделските култури. Повлечен стил. Џебови од странична крива за да се одржат најважните работи. Ткаенината за врвни перформанси помага да се ослободи влагата. 71% најлон/21% спандекс. Машина за перење. Увезени. Хелеги за перформанси на жените од Авиа.

Основните својства

Додатоци на производот