Нараквица од ланец на ланец од сребрена сребрена фигура
Неодамнешно

Нараквица од ланец на ланец од сребрена сребрена фигура

DEN 3.00

Това е достапна

Оваа стилска нараквица во синџирот во стил на Фигаро е направена во сребро. Полиран финиш нуди траен сјај на оваа нараквица ширина од 5,5 мм што секако го воздигнува вашиот личен стил. Оваа долга нараквица од 8 инчи се поврзува со затворачот на јастог. Во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Проверка на потекло : Италија Стерлинг сребро, полиран, цврст, канџи од јастог.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 2.67
ценето: