Глобалниот сензор за температура на течноста за ладење на моторот се вклопува во Изберете: 1990- Volkswagen Cabriolet
Неодамнешно

Глобалниот сензор за температура на течноста за ладење на моторот се вклопува во Изберете: 1990- Volkswagen Cabriolet

DEN 3.33

Това е достапна

Сензорот за температура на течноста за ладење на Global Distributors LLC изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме сензор за температура на течноста за ладење на моторот за буквално секој автомобил на патот денес. Сензорот за температура на течноста за ладење на Global Distributors LLC се достапни за употреба на и надвор од употреба на патиштата и се дизајнирани за сите временски услови. Глобал 1712912 Сензор за температура на течноста за ладење на моторот се вклопува Изберете : 1990-1993 Volkswagen Cabriolet 4 Cyl 1,8 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Основните својства

Додатоци на производот