Детето на моето дете на Картер бебе и дете со долги ракави со долги ракави, пижами, 4-парчиња, големини 6м-5Т
Неодамнешно

Детето на моето дете на Картер бебе и дете со долги ракави со долги ракави, пижами, 4-парчиња, големини 6м-5Т

DEN 2.33

Това е достапна

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Забелешка : За да им помогнеме на децата да бидат безбедни, памучните PJ треба секогаш да се вклопуваат. Измешајте и совпаѓајте ги PJS Направете време за спиење! Од моето дете на Картер, овој сет на пижами од 4 парчиња е направен со мек, дишечки памук за удобно вклопување цела ноќ. Зачудувачки манжетни и опсежни манжетни ги чуваат ракавите и панталоните (без извртување или гребење!) Сет на пижами со 4 парчиња вклучува : две тимови и два пара панталони. 100% памучно ребро. Меша и натпревар!. Долги ракави. Ребрести деколте и манжетни. Покриени еластични ленти за половината. Големини 6м-5Т. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ секогаш треба да се вклопуваат во миење. Увезени.

Основните својства

Додатоци на производот