С. Поло Асн. Женски беспрекорни гаќички за момчиња, пакувања
Неодамнешно

С. Поло Асн. Женски беспрекорни гаќички за момчиња, пакувања

DEN 0.67

Това е достапна

Зошто да не се однесуваме кон малку луксуз под сето тоа? Беспрекорен, со дизајн без ознака, гаќичките на американскиот Поло Асн. Три пакувања за заштеда на пари ви овозможуваат лесно да се занимавате со овие најважни работи. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три пара гаќички за момчиња. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина на M. Покриеност : Целосно. Затворање : Повлекување на стилизирање; лого еластична лента за половината. Карактеристики : Беспрекорно за мазно вклопување; без ознака за додадена удобност. Беспрекорни гаќички за момчиња 3- Пак за жени од САД Поло Асн.

Основните својства

Додатоци на производот