Гаранималс бебе момче Jerseyерси шорцеви, со 4 пакувања, големини 0- месеци
Неодамнешно

Гаранималс бебе момче Jerseyерси шорцеви, со 4 пакувања, големини 0- месеци

DEN 0.67

Това е достапна

Измешајте и совпаѓајте со повеќекратни шорцеви на Garanimals за најкул креации! Одликувајќи се со четири шорцеви за бебе момче направено во плетена ткаенина во Jerseyерси, овој мултипак е убав додаток на неговиот секојдневен стил од време на игра до време на дремка. Со удобен дизајн за влечење за лесни вклучени и исклучени промени, овие шорцеви се спаруваат со неговите омилени резервоари или маички за забавен, летен изглед. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 4 шорцеви. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Карактеристики : Изработени во удобна ткаенина. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Мултипак од Jerseyерси за Jerseyерси за момчиња од Гаранималс.

Основните својства

Додатоци на производот